veľkoobchod

velkoobchod
Veľkoobchod Fidget spinner

 

 

Veľkoobchodný a maloobchodný predaj a ESHOP

Táto web stránka zobrazuje len časť produktov, ktoré ponúka naša spoločnosť. Celý sortiment tovaru si môžete prezrieť na www.tifantex.sk Naša spoločnosť veľkoobchodne ponúka tovar určený na ďalší predaj. Pokiaľ predávate, alebo vlastníte predajňu s podobným sortimentom, ktorý ponúka aj naša spoločnosť, neváhajte a kontaktujte nás

 

TOVAR SKLADOM :95% nami ponúkaných produktov máme trvalo na sklade. Produkty ktoré sú vypredané, či inak nedostupné neustále naskladňujeme každý týždeň a preto Vám vieme zabezpečiť dodanie tovaru do 24 hodín.

Dekorácie :

dekoračné a dekoratívne predmety do domácnosti, do bytu, spálne, kuchyne, do detskej izby, či do predsiene, alebo chaty a chalupy, reštaurácií a pod. Máme v ponuke nielen interiérové ale aj exteriérové a záhradné dekorácie, rôzne postavičky a zvieratká. Môžete si vyzdobiť svoju klubovňu peknou army dekoráciou, alebo nostalgickou smaltovanou, plechovou, či drevenou retro tabuľou, alebo cedulkou. Peknou dekoráciou je napr., v poslednej dobe moderný a milý provensálsky štýl, z ktorého tiež ponúkame pekné bytové dekorácie.

Darčeky :

originálne a skvelé darčeky pre deti, darčeky pre muža a ženu, babku a dedka, priateľa, priateľku, alebo inú blízku osobu za super ceny a s doručením do 24 hodín. Naše darčeky sú vhodné skrátka pre každého a vďaka tomu, že sme priamy dovozca na Slovensko a prevádzkujeme aj veľkoobchod môžeme Vám zaručiť aj skvelé ceny. Pre deti si môžete vybrať z našej ponuky rôzne spoločenské detské hry, bábiky, figúrky, stavebnice a skladačky, modely, puzzle a pexeso, hlavolamy, alebo plyšové hračky, či náučné hry ako šach, alebo zábavné človeče nehnevaj sa. Darček pre muža môže byť fajka, pekná dekoračná ploskačka, peňaženka, elektronická cigareta, alebo pekný dekoračný, alebo lovecký nôž, kord. Pre ženu hodinky, alebo ako praktický darček obranný sprey kaser, alebo paralyzér v tvare rúžu. Navštívte náš eshop a vyberte si svoj darček z pohodlia domova a my Vám do doručíme expresne rýchlo a priamo až k Vám domov.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.