vreckové nože

vreckové nože : motýlik nôž a karambit

vreckové nože
Vreckové nože VSTUP do eSHOP :

 

 

Náš eshop Vám ponúka široký výber spomedzi vreckových nožov a nožíkov, ktoré sú vhodné pre všetkých rybárov, poľovníkov, lesníkov, hubárov ale aj pre domácich kutilov na používanie v domácnosti, v dielni, alebo ako zberateľský predmet, poprípade ho môžete venovať ako darček. V našom e-shope nájdete rôzne vreckové nože typu motýlik, karambit, multifunkčný, vystreľovací, vyklápací a skladací. Alebo univerzálny švajčiarsky,  do prírody s príborom a do lesa survival s paracord šnúrou. Tieto vreckové nože sú šikovným pomocníkom v domácnosti, alebo v prírode. Multifunkčné nože zase ocenia hlavne rybári, alebo kempisti, ktorý si s takýmito nožmi môžu napr. otvoriť konzervu a s príborom, ktorý je súčasťou vreckového multifunkčného noža lyžičky, vidličky, alebo nožíka si vychutnať toto jedlo priamo v prírode. Zaujímavý je aj bojový nôž typu karambit, pochádzajúci z juhovýchodnej Ázie, ktorý bol pôvodne určený ako poľnohospodársky nástroj určený na zber úrody.


Vreckový nožík otvárací KANDAR Fire Dept červený celokovový

vreckové nože
Vreckový nôž KANDAR Fire Dept červený

celková dĺžka noža : 21,5 cm, dĺžka čepele : 8,5 cm, šírka čepele : 2,5 cm, zložený stav : 12,5 cm
materiál : kov, plast, váha : 150 g
špecifikácia : dizajnovo veľmi pekný celokovový nožík s červenou rukoväťou
čierna čepeľ s nápisom KANDAR je čiastočne ozubená
anatomicky tvarovaná rukoväť z ocele a plastu je zdobená erbom záchranárov
na konci rukoväte je nôž vybavený bodcom na rozbíjanie skla a rezákom na kožu
možno ho otvoriť jednou rukou pomocou malého kruhového telieska umiestneného na boku čepele (systém asist open)
pevná poistka proti samovolnému uzavretiu (poistka linner lock)
je opatrený oceľovým klipom, ktorým sa dá pripevniť na opasok
vhodný do prírody, kempovanie, pre hubárov, na bežné použitie


Motýlik nôž strieborný

motylik noz
Motýlik nož strieborný

 

celková dĺžka noža : 22 cm

dĺžka čepele : 10 cm

zložený stav : 12,5 cm

váha : 200 g

špecifikácia : celokovový nôž „motýlik“ s typickým zatváraním

Tento slávny zatvárací nôž a veľmi oblúbený  hlavne u mladšej generácie  motylik noz ktorý pochádza pravdepodobne z Francúzska a poznáme ho aj pod iným pomenovaním balisong. Je to otvárací nôž, ktorý má rukoväť rozdelenú na dve časti, ktoré sú spojené čapmi alebo nitmi, pričom každá čať rukoväte zakryje asi len polovicu čepele. Rukoväť tvorí tkz. bezpečná rukoväť, ktorá zakrývá neostrú časť čepele a hryzavá rukoväť, ktorá zakrýva časť s ostrím. Spomeňme ešte flipovanie, čo sú rôzne triky s týmto nožom, ktorými sa manipuluje a dá sa hovoriť o určitej forme umenia manipulácie s nožmi.


Nôž Karambit predaj nože CS:GO čierny

karambit predaj
Vreckový nôž Karambit CS GO čierny

 

celková dĺžka noža : 21 cm, dĺžka čepele : 11 cm
materiál : oceľ, tvrdený plast, váha : 115 g
kvalitný bojový nôž karambit predaj s tvarovaným čiernym puzdrom na ochranu zakrivenej čepele, pre verejnosť známy skôr z počítačovej hry CS:GO (Counter Strike : Global Offensive) je to vhodný darček pre muža zberateľa a je inak nazývaný aj medvedí pazúr
hrubá, pevná a zakrivená ostrá čierna čepeľ
anatomicky tvarovaná rukoväť z tvrdeného plastu
plastové čierne puzdro je opatrené paracord lankom na zavesenie
pekný nástroj vhodný ako dekoračný predmet, ale taktiež vhodný do prírody, kempovanie, pre hubárov, na lov, dobrodružstvo, na taktické bojové hry ako doplnok výstroje …


Okrem vreckových nožov nájdete na našej stránke aj nože lovecké, vrhacie, multifunkčné, dekoračné a štýlový nož motýlik oblúbený hlavne u mladých a taktiež „nože prežitia“ survival nože s paracord šnúrou, rôzne mačety, kukri, sekáče, bodáky, bajonety, dýky, meče, kordy a iné. Všetky naše nože sú za bezkonkurenčné ceny a s expresným doručením priamo až na vašu adresu, preto neváhajte a navštívte náš e-shop, alebo kamennú predajňu v Lehote pri Nitre, ktorá sa nachádza od Nitry asi 6 minút cesty.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.